Physician list
Alexandru Comanescu Asistent universitar Dolj, # Obstetrica Ginecologie I SCJUC dominic.iliescu@yahoo.com
Amjad Herzallah ORTHODONTIST Timis, # smile center densindente2002@yahoo.co.uk
Andras Pal medic specialist Covasna, Spitalul Judetean Sf.Gheorghe ginedent2003@yahoo.com
Artur Focsa medic specialist Salaj, SC Salvosan Ciobanca SRL artur.focsa@personal.ro
aurela kostiku medic rezident Cluj, # ginecologie1 aurela74@yahoo.com
Badescu Iosif medicprimar Caras Severin, Spital Judetean Resita badescuiosif@hotmail.com
Bembea Marius profesor Bihor, Spitalul Clinic de Copii bembea@yahoo.com
Branzan Daniela medic rezident Cluj, Clinica Chirurgie 2 dani_17_a@yahoo.com
Butnaru Alin medic primar Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I butnarualin@yahoo.com
Camelia Fleser preparator univ. Timis, UMF Timisoara camelia_fleser@yahoo.com
Caracostea Gabriela medic specialist Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I caracostea1@yahoo.com
Cristisor Gabriela medic rezident Bucuresti, Ministerul Sanatatii si Familiei gcristisor@yahoo.com
Daniel Radbata medic specialist Brasov, Spitalul Obstetrica Ginecologie dange4444@yahoo.com
Dominic Iliescu Asistent universitar Dolj, # Obstetrica Ginecologie I SCJU dominic.iliescu@yahoo.com
Elena Neagu rezident genetica medicala Bucuresti, # IOMC elenaneagu97@yahoo.com
Filipescu Alexandru medic specialist Bucuresti, Spitalul Clinic “Dr.I.Cantacuzino” afilipescu@hotmail.com
Fintinaru Georgeta medic specialist Vrancea, Spitalul Judetean Vrancea georgeta_fintinaru@yahoo.com
Gangure Petru medic obstetrica-ginecologie Arad, Spitalul Obstetrica Ginecologie gangure@yahoo.com
Graziano Clerici professor Cluj, Obst. / Gynec. g_clerici@yahoo.com
Herghelegiu Doru sef de lucrari Bucuresti, Spitalul Polizu ultramed@rdslink.ro
Hutanu (Ghemes) Catalina medic specialist Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I cghemes@yahoo.com
Iliev Gheorghe medic specialist obstetrica ginecologie Iasi, Clinica I Obstetrica-Ginecologie Maternitatea “Cuza Voda” giliev@iasi.mednet.ro
Luca Ana Maria redactor Bucuresti, Ziarul Cotidianul aml1609@yahoo.com
Mihaela Gheonea asistent universitar Dolj, Spitalul Clinic de Urgenta - Neonatologie neonate@umfcv.ro
Moza Anca medic rezident Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I anca_moza@yahoo.co.uk
Muncean Mircea medic rezident Timis, Spital mmuncean@hotmail.com
Muresan Daniel medic primar Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I mdaniel@mail.dntcj.ro
Muresan Gavrilas medic primar Bistrita, Spitalul Judetean, Sectia Obstetrica Ginecologie muresan@logitec.ro
Muresan Olimpiu medic rezident Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I molimpiu@yahoo.com
Nagy-Rozsnyai István medic rezident Mures, Clinica Obstetrica Ginecologie I narohupi@freemail.hu
Nanciu Iren - Yvonne medic rezident genetica medicala Bucuresti, IOMC ynanciu@yahoo.com
Neamtu Antonia medic specialist Cluj, # Obstetrica Ginecologie I neamtuantonia@yahoo.com
Nemescu Dragos asistent universitar Iasi, Clinica I Obstetrica-Ginecologie Maternitatea “Cuza Voda” dnemescu@iasi.mednet.ro
Nicolae Cernea Prefessor Dolj, # Department of Obstetrics and Gynecology nicolae.cernea@gmail.com
Onofriescu Mircea sef lucrari Iasi, Clinica I Obstetrica-Ginecologie Maternitatea “Cuza Voda” ono@mail.dntis.ro
Oprea Cristina medic rezident Arges, Spital Municipal Curte de Arges droprea@yahoo.com
Popa Adrian medic spec.obst.gin. Arad, Spitalul Obstetrica Ginecologie sandelpopa@yahoo.com
Popa Anila medic rezident Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I aniladhamaj@personal.ro
Popa Mircea medic Bucuresti, IOMC pmirceamd@yahoo.com
Popp Radu asistent universitar Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I radupopp2001@yahoo.com
Puiu Maria conferentiar Timis, UMF TIMISOARA jpuiu2003@yahoo.fr
Radbata Daniel MEDIC REZIDENT Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I dange4444@yahoo.com
Raluca Balota jurnalist Bucuresti, Curierul National ralucanico@hotmail.com
raluca florea medic Dimbovita, # cabinet individual raluca.florea@quadra.ro
Rolea George medic specialist Mures, Spitalul Mun.Sighisoara roleageorge@yahoo.com
rotar medic rezident Cluj, # Ginecologie I ioanatb@yahoo.com
Rotar Daniela medic specialist Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I rotary@xnet
Rusu Cristina medic primar Iasi, Spitalul de Copii, Cabinet Boli Genetice abcrusu@yahoo.com
Simion Pruna cercetator stiintific Bucuresti, Telemed simion.pruna@telemed.ro
Stamatian Florin medic primar Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I florin_stamatian@yahoo.com
Stanescu Romeo medic specialist ginecolog - doctor in medicina Hunedoara, Spitalul Judetean Deva romeostanescu@yahoo.com
Stefania Tudorache Dr. Dolj, # Obatetrica GinecologieI SCJUCV stefania.tudorache@gmail.com
Stelea Lavinia preparator Timis, Clinica de Obstetrica-Ginecologie “Bega” stelea_lavinia@yahoo.com
Veiszenbacher Ildiko medic primar obstetrica ginecologie Harghita, # Spital Municipal veiszenbacher@yahoo.com
Vladareanu Radu conferentiar Bucuresti, Obstetrică-Ginecologie, Sp. Universitar de Urgenţă Elias raduvladareanu@hotmail.com
Webmaster webmaster Cluj, Clinica Obstetrica-Ginecologie I webmaster@rnadr.ro